Libigel - żel na libido

LibiGel - żel wzmacniający libido

pojemność - 150ml

2w1 - żel podniecający i lubrykant

Cena: 59,90zł

Zamów produkt Zobacz opinie o produkcie

SILNY żel potęgujący doznania seksualne na 3 sposoby:

Libigel - coś na libido

LibiGel powstał specjalnie z myślą o kobietach, którym zależy na maksymalnym podnieceniu podczas stosunku oraz gwarancji potężnego orgazmu.

Działanie LibiGel?

Błyskawicznie wilgotna i gotowa jak nigdy

LibiGel jest innowacyjnym preparatem silnie zwiększającym doznania o działaniu ekstremalnie rozgrzewającym i pobudzającym! Twój facet przypomni sobie Wasz pierwszy raz, a Ty będziesz już gotowa do seksu po krótkiej grze wstępnej. LibiGel spowoduje, że podczas seksu, Twój partner będzie bliżej Ciebie jeszcze bardziej.

Posmaruj żelem swoją łechtaczkę i wargi sromowe, a poczujesz natychmiastowo wspaniałe uczucie mrowienia, które sprawi że będziesz jeszcze bardziej podniecona i uwrażliwi Twoją łechtaczkę na dotyk.

LibiGel dzięki właściwościom energetyzującym doda Ci energii i sprawi, ze będziesz czuć się piękniejsza i pewniejsza swojej seksualności.

Dbanie o miejsca intymne

Unikalne roślinne składniki LibiGel poprawiają wygląd Twoich stref intymnych, dzięki silnie nawilżaącym i odżywiającym składnikom.

Dodatkowo LibiGel skutecznie przeciwdziała infekcjom intymnym i otarciom naskórka, oraz łagodzi urazy powstałe podczas stosunku.

Natychmiastowe nawilżenie i podniecenie

LibiGel ma działanie stymulujące i niezwykle podniecające

Zawiera wysokiej jakości składniki aktywne (m.in. żeń-szeń i L-arginina) powodujące znaczną poprawę ukrwienia, a to znacznie potęguje doznania seksualne.

żel na libido

W jaki sposób LibiGel pomaga kobiecie osiągnąć orgazm?

Na podniecenie kobiety wpływa wiele czynników: układ nerwowy, układ krwionośny, układ hormonalny, nastrój i wiele innych.

Aby podniecenie było największe, w produkcie zastosowano aż 2 składniki aktywne zwiększające libido: żeń-szeń oraz L-argininę.

Sposób użycia

Na na miejsca intymne (wargi sromowe i łechtaczkę) nanieść niewielką ilość żelu LibiGel. Delikatnie wmasować, aż do się wchłonie, LibiGel można stosować tuż przed stosunkiem lub w trakcie gry wstępnej.

Działanie LibiGel utrzymuje się aż do 30 minut.

Środki ostrożności

Przed użyciem warto przeprowadzić test alergiczny. Nanieść niewielką ilość żelu na skórę. W przypadku uczulenia, przerwać stosowanie.

powrót do góry
Nowy sexshop w Warszawie