Senstra - krem

Senstra - krem dla kobiet

Pojemność - 60 ml

Przyjmene ciepło

Cena: 89,90zł

Zamów produkt Zobacz opinie o produkcie

Czym jest SENSTRA®?

SENSTRA® to krem do miejscowego aplikowania - nawilżający, wzmagający podniecenie, popęd i przyjemność z seksu jak również siłę doznań kobiety podczas stosunku. Krem służy do użytku miejscowego w rejonie kobiecych narządów płciowych.

Większość kobiecych problemów z potencją wynika z niedostatecznego nawilżenia i ukrwienia narządów płciowych. SENSTRA® nie tylko zwiększa siłę doznań, ale także pomaga w lepszym nawilżeniu pochwy eliminując w ten sposób jedną z najpoważniejszych przeszkód w cieszeniu się udanym seksem przez kobiety.

SENSTRA® niemal natychmiast wywołuje uczucie ciepła oraz pobudzenia. To powoduje m.in. stymulację łechtaczki co prowadzi do większego podniecenia oraz większej satysfakcji.

Wzmożone podniecenie, popęd i przyjemność z seksu

Chociaż SENSTRA® jest przeznaczona przede wszystkim dla kobiet może pomóc również mężczyznom!

Zalety kremu Senstra:

L-arginina i produkcja tlenku azotu (NO):

W 1998 roku za odkrycie działania tlenku azotu (NO) przyznano Nagrodę Nobla. Związek ten ma pozytywne działanie na ludzkie zdrowie, ale największą jego korzyścią jest ogromny wpływ na satysfakcję seksualną zarówno kobiet jak i mężczyzn.

Tlenek azotu jest niezbędnym elementem w utrzymaniu optymalnego ukrwienia narządów płciowych. Naturalna produkcja NO maleje z wiekiem, co prowadzi do gorszego ukrwienia i zmniejszenia się potencji. Odkrycie to pozwoliło stworzyć „małą niebieską pigułkę” dla mężczyzn a teraz również i panie dysponują skutecznym rozwiązaniem dla siebie.

Niezbędnym czynnikiem w produkcji tlenku azotu jest aminokwas l-arginina. Od jego poziomu zależy potencja, poziom ukrwienia łechtaczki oraz otaczających ją tkanek. By utrzymać idealny poziom NO zaleca się dodatkowe przyjmowanie l-argininy.

Kobiety stosujące krem SENSTRA® każdego dnia dostarczają l-argininę miejscom najbardziej jej potrzebującym.

Przyjemne ciepło + Libido

SENSTRA® powoduje uczucie ciepła i podniecenia. Wiele tego typu produktów zapewnia raczej chłodzący efekt a zawdzięczają to wyłącznie zawartości mentolu.

Kobieta może osiągnąć orgazm tylko poprzez ciągłą stymulację maksymalnie uwrażliwionej łechtaczki. Chociaż zaleca się aplikację kremu SENSTRA® tylko na łechtaczkę, a nie na inne rejony narządów płciowych to kombinacja naturalnych substancji roślinnych powoduje dodatkowe nawilżenie pochwy. Zadaniem l-argininy jest pobudzenie produkcji tlenku azotu, co powoduje rozszerzenie delikatnych tkanek pochwy. Jeśli kobieta odczuwa przyjemność podczas stosunku płciowego, w przyszłości chętniej będzie inicjować i akceptować seks. Ten rodzaj potencji nie zależy od poziomu hormonów, ale raczej od wcześniejszych doświadczeń kobiety. SENSTRA® może pomóc każdej kobiecie osiągać niesamowite orgazmy zwłaszcza jeśli jej partner także się o to postara. By SENSTRA® zadziałała w pełni ze strony partnera potrzebny jest wysiłek w celu pobudzenia partnerki. Dla przykładu: całowanie, pieszczoty, stymulowanie stref erogennych. Do udanej gry wstępnej należy zaliczyć również przyjemne, relaksujące zapachy oraz oświetlenie. Wszystkie te czynniki pobudzają impulsy nerwowe w rdzeniu kręgowym, narządach płciowych a w szczególności w łechtaczce, co prowadzi do jej erekcji.

Kilka badań naukowych wykazało, ze ponad 40% kobiet cierpi na różnego typu dysfunkcje seksualne. Problemy te zostały podzielone na cztery kategorie. Trzy z nich są związane z gorszym ukrwieniem kobiecych narządów intymnych. Szczególnie gorsze krążenie krwi w łechtaczce może utrudnić lub nawet uniemożliwić osiągnięcie orgazmu.

SENSTRA® ułatwia naplyw krwi do sfer intymnych, co wraz ze stymulacją ze strony partnera ułatwia osiągnięcie przez kobietę orgazmu.

Jakie składniki zawiera SENSTRA®?

Krem SENSTRA® zawiera tylko naturalne składniki pochodzenia roślinnego. Poniżej prezentujemy pełną listę składników:

Pozostałe składniki:
Cetearyl alcohol (alcohol cetearylowy)– ceteareth-20, glyceryl stearate (stearynian gliceryny), capric/caprylic trigycerides

Skład:

Water (reverse osmosis), Polyacrylamide (and) C13-14 Isoparaffin (and) Laureth-7, Caprylic/Capric Triglycerides, L-Arginine, Phenoxyethanol, Micronized Progesterone USP, Oenothera biennis (Evening Primrose) Oil, Eleutherococcus senticosus (Siberian Ginseng) Extract, Tocopherol Acetate (Vitamin E), Shea Butter, Methyl Nicotinate, Stearic Acid, Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol (and) Ceteareth-20

Sugerowany sposób użycia:

Niewielką ilość kremu nanieś w miejsce poniżej łechtaczki i delikatnie wetrzyj, aby wspomóc absorpcję. Górna część łechtaczki ma grubszą warstw komórek dlatego absorbuje mniejszą ilość składników niż część poniżej. Natychmiast zauważysz jedwabiście gładką konsystencję kremu, przypominającą naturalne nawilżenie pochwy.

Środki ostrożności: Nie stosuj w trakcie ciąży, kiedy karmisz piersią lub jeżeli jesteś uczulona na któryś ze składników. Przerwij stosowanie jeżeli pojawią się podrażnienia. Należy stosować tylko zewnętrznie. Unikaj kontaktu z oczami.

FAQ – Najczęściej zadawane pytania

Co to jest krem SENSTRA®?

SENSTRA® to krem intymny zwiększający przyjemność z seksu. Opatentowana formuła kremu SENSTRA® zawiera l-argininę (aminokwas niezbędny do produkcji tlenku azotu), który wywołuje niesamowite doznania w trakcie seksu. Co prawda, preparat przeznaczony jest dla kobiet, ale działa także stymulująco na mężczyzn. Dzięki temu, nie tylko Ty, ale także Twój partner odczujecie zupełnie nową gamę doznań!

Jak to działa?

Kobieca energia seksualna jest uzależniona od równowagi w ciele. SENSTRA® zawiera synergiczną mieszankę roślinną, która zaspokaja wszelkie kobiece potrzeby. Specjalny zestaw ziół gwarantuje pozbycie się różnorakich problemów seksualnych m.in.: obniżony pociąg płciowy, niemożność osiągnięcia orgazmu, suchość pochwy, ból oraz nieregularne miesiączki. Aplikując krem SENSTRA® na łechtaczkę natychmiast następuje zwiększenie ukrwienia jej tkanek co zwiększa jej wrażliwość i doprowadza do erekcji. Kiedy dodatkowo zastosujemy silnie działające stymulowanie, zwiększa się nawilżenie pochwy, a kobieta osiąga najwyższy poziom przyjemności seksualnej. Mówiąc krótko orgazm!

Czy na pewno działa na każdą kobietę?

Kobieca potencja i odczuwana przyjemność z seksu zależy od całej gamy czynników. Począwszy od problemów medycznych i zażywanych leków, a na problemach z porozumieniem z partnerem kończąc. Jest to złożony problem, a każda kobieta jest pod tym względem wyjątkowa. Krem SENSTRA® nie może zagwarantować orgazmu każdej kobiecie, jednak w przypadku każdej kobiety rozwiąże problem nawilżenia pochwy. Nieprawidłowe nawilżenie jest podstawowym problemem seksualnym kobiet na całym świecie. Według badań, 80% kobiet uznało, że krem, w znacznej mierze, wydłużył ich naturalny orgazm.

Na jak długo wystarczy jedno opakowanie preparatu?

Intymny krem SENSTRA® jest pakowany w 60ml buteleczki z dozownikiem. Zgodnie z zastosowaniem buteleczka starcza na około 30 użyć.

Czy powinno się skonsultować używanie kremu SENSTRA® z lekarzem?

Nie jest to konieczne, jednak stosowanie każdego nowego produktu zawsze lepiej skonsultować z lekarzem. W szczególności zalecamy konsultacje z lekarzem, jeśli jesteś w ciąży, jesteś matką karmiącą lub masz wątpliwości, czy możesz stosować krem SENSTRA.

Czy potrzebna jest recepta?

Nie. Intymny krem SENSTRA® można kupić bez recepty. Składniki aktywne kremu są pochodzenia roślinnego. l-arginina, najważniejszy składnik aktywny jest w składzie większości suplementów witaminowych i można ją kupić w niemal każdym sklepie z odżywkami.

Czy SENSTRA® jest bezpieczna?

Tak. Używanie kremu SENSTRA® jest całkowicie bezpieczne. Nie są znane żadne skutki uboczne. Należy sprawdzić listę składników na wypadek alergii na któryś z nich.
Krem SENSTRA® jest również bezpieczny jeśli zażywasz leki, ponieważ nie wchodzi w interakcje z innymi substancjami. Jednak, w razie wątpliwości należy skonsultować się z lekarzem.

W jaki sposób używać kremu SENSTRA®?

Niewielką ilość kremu nanieś w miejscu poniżej łechtaczki i delikatnie wetrzyj, aby wspomóc absorpcję. Prawie natychmiast poczujesz przyjemne, pobudzające ciepło. Zwiększy się krążenie krwi, a łechtaczka uwrażliwi się na dotyk. Ponownie wmasuj krem po kilku minutach. Niech krem SENSTRA® stanie się częścią waszej gry wstępnej. Regularne (codzienne) używanie kremu SENSTRA® zapewni ciału tak niezbędną l-argininę. To zagwarantuje utrzymanie poziomu NO na optymalnym poziomie, dając Ci zdrowy popęd płciowy i przyjemność z seksu.

Czy SENSTRA® działa natychmiast?

Od razu poczujesz pierwsze efekty, a po 10 – 20 minutach możesz spodziewać się maksymalnego działania. Według naszych testów 80% kobiet potwierdziło, że krem znacząco przedłuża ich orgazm.

Jak długo trwają efekty kremu SENSTRA®?

Każda kobieta zareaguje inaczej, jednak zazwyczaj efekty kremu trwają od 20 do 30 minut. Niektóre kobiety potwierdzały działanie kremu aż do jednej godziny i dłużej od aplikacji.

Jakie są skutki uboczne?

Stosowanie SENSTRA® jest bezpieczne, jednak nie zalecamy stosowania kremu w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze skladników.

Można używać więcej kremu SENSTRA® niż to zalecane?

Tak. Można używać tyle kremu ile potrzeba ale zalecamy zacząć od niewielkiej ilości. Należy stopniowo zwiększać ilość kremu.

Czy SENSTRA® pomaga w przypadku suchości pochwy?

Używanie kremu SENSTRA® wzmaga podniecenie, co w naturalny sposób przyczynia się do nawilżenia pochwy podczas stosunku. Jednak krem ten nie jest lubrykantem (środkiem nawilżającym). Jeśli potrzebujesz dodatkowego nawilżenia użyj środka nawilżającego na 10 – 15 minut przed użyciem kremu SENSTRA®.

Jeśli nie mam problemów z seksem co da mi krem SENSTRA®?

SENSTRA® jest opracowana by zwiększać doznania podczas seksu. Bez względu na Twoją naturalną przyjemność ze stosunku SENSTRA® jeszcze wzmocni Twoje doznania.

Kto nie powinien używać kremu SENSTRA®?

Nie stosuj kremu w trakcie ciąży, karmienia piersią lub jeżeli jesteś uczulona na któryś ze składników. Przerwij stosowanie jeżeli pojawią się podrażnienia. Należy stosować tylko zewnętrznie. Unikaj kontaktu z oczami.

Czy mój partner także może używać kremu SENSTRA®?

Niektórzy mężczyźni także odnoszą niewiarygodne efekty po użyciu kremu SENSTRA®.
powrót do góry
Nowy sexshop w Warszawie