LibiSpray - spray na libido

LibiSpray Intensive - spray intymny

pojemność - 50ml

2w1 - spray obkurczający pochwę i stymulujący orgazm

Cena: 69,90zł

Zamów produkt Zobacz opinie o produkcie

LibiSpray wzmaga doznania erotyczne przez

Libigel - coś na zwiększenie libido

LibiSpray powstał szczególnie z myślą o kobietach, którym zależy na natychmiastowym efekcie zwężenia pochwy podczas stosunku oraz gwarancji potężnego orgazmu.

Jak działa LibiSpray?

LibiSpray jest środkiem nawilżającym i można go stosować jako lubrykant. Przeciwdziała otarciom i podrażnieniom. Posiada PH neutralne dla sfer intymnych kobiety.

Natychmiastowe podniecenie i nawilżenie

LibiSpray ma działanie podniecające i stymulujące

Dzięki zawartości wysokiej jakości składników aktywnych (m.in. L-arginina i żeń-szeń) wykazujących znaczną poprawę ukrwienia, znacznie potęguje doznania seksualne.

Błyskawicznie gotowa, wilgotna i ciasna

LibiSpray to innowacyjny preparat ekstremalnie zwiększający doznania dzięki unikalnej formule obkurczającej pochwę! Twój mężczyzna przypomni sobie Wasz pierwszy raz, a Ty będziesz gotowa do stosunku po bardzo krótkiej grze wstępnej. LibiSpray sprawi, że podczas stosunku Twój partner będzie lepiej Cię wypełniał, to spowoduje, że będziecie niezwykle blisko, a Ty przeżyjesz orgazm stulecia!

żel na libido

Orgazm gwarantowany

LibiSpray jest to wyjątkowy preparat o działaniu silnie rozgrzewającym i pobudzającym. Zwilż nim swoją łechtaczkę i wargi sromowe, a poczujesz szybko mocne uczucie mrowienia, które spowoduje u Ciebie byskawiczne podniecenie i uwrażliwi Twoj łechtaczkę na dotyk. LibiSpray dzięki właściwościom energetyzującym doda Ci energii i sprawi, że będziesz czuć się piękniejsza i pewniejsza swojej seksualności.

Używanie LibiSpray pozwoli Ci zaznać wielokrotnych orgazmów!

Dziewicza pochwa już na zawsze

Używanie LibiSpray bezpośrednio przed stosunkiem skurczy wejście do pochwy nawet na 30 minut. Ale to nie wszystko!

LibiSpray możesz używać także podczas stosunku, każda dodatkowa porcja preparatu rozpali Cię jeszcze bardziej.

Jeśli pragniesz trwałego efektu zwężenia pochwy, używaj LibiSpray codziennie!

Unikalne składniki roślinne poprawią wygląd Twoich stref intymnych, dzięki właściwościom silnie nawilżającym i odżywiającym.

Dodatkowo LibiSpray skutecznie przeciwdziała otarciom naskórka i infekcjom intymnym, a także łagodzi mikrourazy powstałe podczas stosunku.

Jak LibiSpray zwęża pochwę?

Pochwa zbudowana jest z warg sromowych większych i mniejszych. Na ich jędrność i elastyczność wpływa wiele czynników. Z czasem mięśnie pochwy wiotczeją pod wpływem porodu, wieku, lub chorób.

LibiSpray, dzięki mocnym składnikom które regulują przepływ krwi w naczyniach krwionośnych oraz pobudzają ośrodkowy układ nerwowy, LibiSpray sprawia że Twoje wargi sromowe są bardziej elastyczne, oraz pobudza mięśnie pochwy do obkurczania warg sromowych mniejszych i większych.

Jak Libispray pomaga kobiecie osiągnąć orgazm?

Na podniecenie seksualne kobiety wpływa wiele czynników: układ hormonalny, układ nerwowy, nastrój, układ krwionośny.

Aby wzbudzić maksymalne podniecenie i odprężenie, w żelu LibiSpray zastosowano aż 2 składniki aktywne poprawiające libido: L-argininę oraz żeń- szeń.

Sposób użycia

Niewielką ilość sprayu LibiSpray nanieść na miejsca intymne (łechtaczkę i wargi sromowe). Delikatnie wetrzeć, aż do wchłonięcia. Libispray można stosować bezpośrednio przed stosunkiem lub w trakcie gry wstępnej.

Działanie LibiGel utrzymuje się aż do 30 minut.

Środki ostrożności

Przed użyciem należy przeprowadzić test alergiczny, nanosząc niewielką ilość żelu na skórę. W przypadku uczulenia, przerwać stosowanie.

powrót do góry
Nowy sexshop w Warszawie