Senstra - tabletki

Senstra - intensyfikator doznań

1 opakowanie - 30 tabletek

Spotęgowane Libido dla Kobiet

Cena: 189,90zł

Zamów produkt Zobacz opinie o produkcie

Nareszcie jest na rynku rewelacyjny produkt poprawiający życie erotyczne kobiet.

SENSTRA® jest przeznaczona specjalnie dla tych kobiet, które pragną wspomóc swoje doznania seksualne, libido, wytrzymałość, osiągane orgazmy, nawilżenie narządów intymnych oraz satysfakcję z seksu oraz osiąganych szczytowań.

Zinteksyfikuj doznania, zwiększ swoje libido!

Wiele kobiet cierpi z powodu zmniejszenia popędu płciowego oraz niewielkiej satysfakcji z seksu. Jest to spowodowane wieloma czynnikami, takimi jak: stres, depresja, poród, menopauza lub też problemy hormonalne. Większość kobiet ignoruje te symptomy sądząc, że zmniejszone libido to naturalny stan rzeczy a nie coś co może być w bardzo łatwy sposób wyleczone.

Senstra - pobudza libido

SENSTRA® zawiera składniki znane, ze swoich właściwości:

Rewolucyjna i naturalna formuła

Skład preparatu SENSTRA® jest dobrany w taki sposób by wpływać pozytywnie na zdrowie oraz dodawać energii. Energii tak bardzo potrzebnej kiedy chcemy budować bliskie relacje z partnerem oraz owocne życie seksualne. Wraz z pojawieniem się niektórych chemicznych leków na potencję społeczność naukowa starała się znaleźć lekarstwo na wszystkie problemy seksualne: poprawę fizjologicznych możliwości, energii i wytrzymałości seksualnej. Szukano specyfiku, który byłby tak samo skuteczny w przypadku mężczyzn jak i kobiet.

SENSTRA® to całkowicie naturalny suplement diety. Jednym z głównych składników SENSTRA® jest l-arginina, która zwiększa krążenie krwi w łechtaczce oraz jej okolicach. Dzieje się tak, ponieważ arginina bierze udział w produkcji tlenku azotu (NO), który rozluźnia ścianki naczyń krwionośnych. Tlenek azotu (NO) pomaga kobiecie osiągnąć stan fizjologiczny pozwalający na odbycie stosunku. Znacznie wzrasta także częstotliwość odbywanych stosunków. Jest to naprawdę ekscytujące, gdyż umożliwia to każdej kobiecie cieszenie się lepszym seksem.

Lepsze ukrwienie i nawilżenie = mniej podrażnień!

Kolejnym rewolucyjnym składnikiem preparatu SENSTRA® jest Johimba lekarska (Corynanthe yohimbe). Zioło to jest używane już od wielu lat w celu zwiększenia przyjemności podczas seksu. Yohimbe stała się bardzo popularna dzięki swojej właściwości zwiększania libido oraz ukrwienia narządów płciowych.

Wyjątkowe połączenie składników

Podwójnie ślepa próba crossover dotycząca sprzężonego działania johimbiny wraz z argininą wśród kobiet z problemami seksualnymi wykazała zwiększenie pobudzenia fizycznego w porównaniu z placebo. Tylko kombinacja johimbiny oraz argininy dała pozytywne efekty - żadna z substancji nie była skuteczna osobno. SENSTRA® zawiera starannie dobrane ilości argininy oraz johimbiny.

SENSTRA® dla kobiet zawiera również inne ważne dla potencji zioło: Ziele Damiana, które wspomaga i intensyfikuje doznania seksualne. Damiana to naturalny afrodyzjak używany od tysiącleci przez kobiety z problemami hormonalnymi. Olejek z liści Damiana zawiera substancje chemiczne zwane terpenami. Badacze widzą związek między terpenami a innymi substancjami należącymi do grupy feromonów. Ziele to wzmaga libido w głównej mierze dzięki swojej zdolności wiązania progesteronu. Badania naukowe udowodniają, że zbyt niski poziom progesteronu (zwłaszcza u kobiet po menopauzie) prowadzi do spadku popędu płciowego. Jeśli więc, wyciąg z ziela Damiana potrafi naśladować działanie samego progesteronu, Damiana może teoretycznie zwiększać libido u kobiet z niskim poziomem tego hormonu.

Innymi ziołami uzupełniającymi skład produktu są: Świerzbiec właściwy (Macuna pruriens). Zioło to wykazuje zdolność zwiększania produkcji aminokwasu L-Dopa, hormonu ‘dobrego nastoju’, który pomaga nam się zrelaksować i silniej przeżywać doznania seksualne.

FAQ – Najczęściej zadawane pytania

Jakie jest rekomendowane dawkowanie preparatu?

Dwie kapsułki dziennie, jedna rano i jedna wieczorem przed pójściem spać.

Jak działa SENSTRA®?

Dzięki swojej unikalnej recepturze ziół SENSTRA® przyczynia się do lepszego ukrwienia narządów płciowych a także wzmaga libido zwiększając produkcję hormonów płciowych. SENSTRA® jest stworzona by zwiększać doznania seksualne. Unikalna kombinacja ziół pomaga także poprawić krążenie krwi, podnieść poziom energii oraz działa korzystnie na zdrowie i samopoczucie.

Czy naprawdę poczuję efekty SENSTRA®?

SENSTRA® jest przeznaczona specjalnie dla kobiet. Jej wyjątkowy skład wykazuje działanie w mózgu kobiety, poziomie zadowolenia oraz wzmocnieniu libido. Zazwyczaj efekty uzyskuje się po 1-3 miesiącach stosowania. Jednak działanie suplementów diety zależne jest także od indywidualnych cech każdego organizmu.

Czy mężczyźni mogą przyjmować SENSTRA®?

SENSTRA® jest docelowo przeznaczona tylko dla kobiet, ponieważ potrzeby seksualne mężczyzn i kobiet są różne. Różnice widać również w czynnikach wywołujących podniecenie u obydwu płci. Jeśli chcesz poprawić potencję, libido, sprawność seksualną swojego partnera, polecamy produkty dostępne na stronie http://www.potency.pl

Czy mogę przyjmować SENSTRA® z alkoholem?

Dla maksymalnego efektu nie należy przyjmować SENSTRA® z piwem czy winem. W przypadku niektórych ludzi alkohol może zmniejszyć skuteczność ziół zawartych w preparacie. Jeśli musisz wypić alkohol zażyj SENSTRA® co najmniej godzinę przed wypiciem alkoholu.

Czy SENSTRA® to chemiczny lek?

Nie. SENSTRA® jest w 100% naturalna. SENSTRA® jest jednym z niewielu czysto ziołowych środków na poprawę libido. Inne środki bardzo często zawierają domieszki chemiczne lub sterydy.

Czy istnieją jakieś skutki uboczne?

SENSTRA® jest dość bezpiecznym preparatem, jednak jak w przypadku każdego ziołowego suplementu diety istnieje ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. W szczególności wystąpić mogą reakcje alergniczne na składniki preparatu i wskutek zażywania większych dawek, niż zalecane. Są to pragnienie, suchośc w ustach, zawroty głowy, wymioty, szybsze bicie serca, mdłości, zaburzenia snu, drgawki, nadmierne pobudzenie, bezsenność, wysokie ciśnienie krwi, ból zatok, ślinotok, drażliwość, częste oddawanie moczu. SENSTRA® może wpływać na zmiany natężenia potasu, zwiększać kwasowość w żołądku i poziom glukozy we krwi, dlatego osoby chore na cukrzycę powinny skonsultować zażywanie preparatu ze swoim lekarzem.

Czy SENSTRA® wchodzi w reakcję z lekami?

Należy ograniczyć spożywanie produktów zawierających tyraminę, a także lekami OTC zawierającymi fenylopropanolaminę - stosowane np. w lekach na niedrożność nosa i zmniejszających apetyt, gdyż zwiększają one prawdopodobieństwa wystąpienia skutków ubocznych (ze względu na zawartość johimbiny).

Spróbuj a nie pożałujesz!

Zasługujesz na to, by spróbować SENSTRA®. Stanie się ona niezastąpionym składnikiem Twojej nowej energii seksualnej. Jej przeznaczaniem jest dodanie Ci energii byś mogła czuć się lepiej i cieszyć się z pełni życia!

Skadniki:

Zawartość dziennej dawki: Dwie(2) Kapsułki

Pozostałe składniki: mąka ryżowa, dwutlenek krzemu (silicon dioxide), stearynian magnezu (magnesium stearate)

Sugerowany sposób użycia:

Dwie kapsułki dziennie, jedna rano a druga wieczorem przed pójściem spać.

powrót do góry
Nowy sexshop w Warszawie